هیدرودرم آبریژن

تفاوت ماندگاری هیدرودرم و میکرودرم

هیدرودرم آبریژن و میکرودرم آبریژن از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست هستند که امروزه مورد توجه قرار گرفته اند.

با وجود اینکه نحوه تاثیر این دو روش بر روی پوست تا حدودی متفاوت است اما هر نتایج مفیدی دارند و موجب  نرم تر و صاف تر شدن پوست می شوند.

بخشی از نتایج و اثرات روش های نام برده شده، موقتی هستند و پس از گذشت مدت زمانی پوست به حالت گذشته ی خود باز می گردد، سوالی که  پیش می آید این است که ماندگاری هیدرودرم بیشتر است یا میکرودرم؟

همانگونه که اشاره نمودیم برخی از اثرات روش های گفته شده بر روی پوست موقتی هستند و پس از گذشت مدتی پوست حالت سابق خود را پیدا می کند. به عنوان مثال هیدراته کردن پوست با روش هیدرودرم  که حتی با یک جلسه هم قابل مشاهده و چشمگیر است، حالتی موقتی است و ماندگاری هیدرودرم از این نظر  حدود ۵ روز الی یک هفته است؛ البته با گذراندن چندین جلسه ی متوالی بنا به هدفی که از هیدرودرم دارید و تکرار ماهیانه ی آن، تغییرات چشمگیری در کیفیت پوست خود مشاهده می کنید.

در مورد میکرودرم هم می توان گفت که این روش بسته به عمق لایه برداری از پوست، اثرات و نتایج مختلفی دارد.

در حالت کلی میکرودرم باعث افزایش کلاژن سازی و الاستین سازی  و همچنین افزایش جریان خون در لایه ی میانی پوست می شود و بنابراین به نظر می رسد ماندگاری بیشتری می تواند داشته باشند.

 مزایای هیدرودرم آبریژن پوست صورت

هیدرودرم آبریژن پوست صورت روشی غیر تهاجمی برای لایه برداری پوست ، سم زدایی، دهیدراته کردن و آبرسانی به سلول های پوست است.

از آن جایی که تمامی اقدامات گفته شده بدون ناراحتی، تحریک و یا آسیب به پوست صورت انجام می شود افراد زیادی تمایل دارند که حداقل برای یک بار هم که شده این روش جوانسازی پست را تجربه کنند.

 اثرات مثبت هیدرودرم پوست صورت عبارتند از برداشتن سلول های مرده و سایر آلودگی ها از سطح پوست، آبرسانی به عمق پوست و کمک به محو شدن چین و چروک های ریز ، بر طرف کردن برخی از اسکار ها، رفع یا کم رنگ نمودن برخی از لکه ها، طراوت بخشیدن و شفاف نمودن پوست صورت.


بیشتر بخوانید : آشنایی با هیدرودرمی یا آبرسانی پوست 


فواید میکرودرم کک و مک برای پوست

به دلیل ترمیم و تقویت پوست در اثر تحریک فیبروبلاست ها و کلاژن سازی پوست ، نتایج به دست آمده از میکرودرم بسیار طبیعی و موثر خواهند بود و فرد از نتایج حاصل از این روش رضایت کامل خواهد داشت .

  • درمان اساسی و ریشه ای کک و مک
  • روشن تر شدن پوست در اثر استفاده از داروهای لکه بر
  • روشی غیر تهاجمی
  • عدم نیاز به جراحی و بیهوشی
  • ماندگاری طولانی مدت نتایج
  • امکان به کارگیری این روش با درمان تکمیلی دیگر نظیر لیزر درمانی

بیشتر بدانید : میکرودرم پوست چگونه انجام می شود؟