هیدرودرمی پوست

آبرسانی یا هیدرودرمی پوست

با هیدرودرمی‌ ، از راه بیرونی رطوبت پوست افزایش می‌یابد . هیدرودرمی به دلیل رطوبت‌رسانی به سلول‌های لایه شاخی و تورژسانس آنها و تورم سلول‌ها ، پوست شاداب‌تر می‌شود و فرد احساس خوبی در مورد کیفیت پوست خود پیدا می‌کند.

سلامت پوست در بدن جزوء اولین ها قرار دارد چرا که پوست یکی از اندام های ست که در خارج بدن است و با سایر عوامل محیطی در تماس است .

در پوست همه افراد یک ماده به نام هیالورونیک اسید وجود دارد که این ماده با بالا رفتن سن مقدارش کم می شود و دلیل خشکی پوست همین کم شدن هیالورونیک در پوست است .

با رساندن آب به پوست و مرطوب نگه داشتن آن جدا از اینکه از خشکی پوست جلوگیری می کنید رطوبت در پوست را زیاد کرده و پوست شما همیشه سالم و با طروات می ماند و از چروک پوست جلوگیری می کند ، هیدرودرمی همان آبرسانی کردن پوست است که افرادی که بیشتر از ۳۰ سال دارند نیاز به آبرسانی پیدا خواهند کرد .

فواید هیدرودرمی یا آبرسانی پوست

  • ترمیم پوست
  • پاکسازی عمیق  پوست
  • لایه برداری آسان
  • نرم شدن پوست

بهترین زمان انجام آبرسانی پوست

بهترین زمان برای انجام آبرسانی پوست از۳۰ سال به بالا  می باشد ، زیرا با افزایش سن، چین و چروک پوست (به‌خصوص در پوست‌های خشک) بیشتر می‌شود .

امروزه با به کار بردن روش‌هایی می‌توان با تزریق مواد جاذب آب، پوست را هیدراته کرد .

شایع‌ترین روش، مزوتراپی است که در آن هیالورونیک‌اسید که یک گلیکوپروتئین جاذب آب است به پوست داده می‌شود تا کمبود آن را جبران کنیم . هیالورونیک‌اسید در پوست همه افراد وجود دارد اما با افزایش سن مقدارش کم می‌شود و از علل خشک‌تر شدن پوست، کم‌شدن آن است .

 

کلینیک پوست و مو درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر 

بهبود سئو توسط شرکت کلینیک 24