میکرودرم آبریژن

میکرودرم آبریژن برای جوانسازی پوست

همانطور که می دانید پوست یکی از مهمترین اجزای بدن محسوب می شود  یکی از راه هایی که پیش روی بیماران برای جوانسازی پوست قرار دارد میکرودرم آبریژن می باشد.

در این روش پزشکان با کمک دستگاه مخصوص پوست های مرده و آسیب دیده را از بین می برند و ظاهری زیبا را برای آنها فراهم می آورند.

نکات زیادی در رابطه با میکرودرم آبریژن برای بازسازی پوست وجود دارد اما مسئله مهم این است که آیا واقعا این روش می تواند در جوانسازی پوست نقش موثری داشته باشد؟

در این رابطه باید بگوییم که پزشک با کمک دستگاه مخصوص و قابل تنظیمی سطح پوست را بسیار نازک و سطحی تراش می دهد و یک مکش بر روی پوست انجام می دهد تا علاوه بر اینکه گردش خون را در ناحیه مورد نظر افزایش دهند و پوستی صاف و زیبا و همچنین شفاف را برای آنها فراهم آورند.

نقش پزشک در بازسازی پوست

وقتی شما تصمیم می گیرید که از میکرودرم آبریژن برای بازسازی پوست و همچنین جوانسازی پوست خود استفاده کنید حتما به تمامی مسائلی که در این زمینه وجود دارد توجه بسیار زیادی خواهید داشت.

یکی از مسائلی که در این رابطه وجود دارد انتخاب پزشک می باشد. در واقع این پزشک است که با تشخیص درست نوع پوست شما می تواند درجه و تنظیمی درست برای دستگاه داشته باشد و اجازه تراشیدن بیش از حد را برای دستگاه صادر نکند تا پوست شما آسیب ببیند و مشکلات دیگری را برایتان فراهم آورد.

از همین رو مهارت، تجربه و آگاهی و همچنین تخصص پزشک را همواره به عنوان یکی از معیارهای اصلی خود در نظر بگیرید.


بیشتر بخوانید : میکرودرم پوست چگونه انجام می شود ؟


مراقبت های پس از اعمال میکرودرم آبریژن 

در میکرودرم ابریژن فرد تا ۲۴ ساعت پوستی ملتهب و صورتی رنگ خواهد داشت که بهتر است از مرطوب کننده استفاده نماید و از محصولات آرایشی جدا خودداری کند.

پس از لایه برداری به این روش طی یک تا دو هفته فرد می تواند فعالیت های عادی خود را سر از بگیرد اما باید از قرارگیری در معرض نور آفتاب اکیدا خودداری کند و به هنگام خروج از خانه ضد آفتاب استفاده نماید.


بیشتر بدانید : 20 نکته درباره میکرودرم