لیزر بهترین روش برای پاک کردن تاتو

برداشتن خال کوبی

چرا به پاک کردن تاتو نیاز پیدا می کنید ؟ داشتن خال کوبی بر روی بدن شما ایده خوبی برای بیان هویت شما است. اما بعضی اوقات به دلایل مختلفی که می خواهید خال کوبی خود را از بین ببرید ، ممکن است باعث شود که استخدام نشدن در محل کار شما شود؟  این دیگر حس خوبی برای تاتو خود ندارید ؟ یا جزی از اشتباهات دوران نوجوانی شماست ؟  چه چیزی ممکن است دلیل حذف خال کوبی شما باشد؟ اگر شرم آور است پس از آن خوب است که آن را حذف کنید.

در اینجا ما امروز در مورد این روش نهایی خال کوبی و در مورد اثربخشی و جوانب مثبت و منفی آنها مورد بحث قرار خواهیم داد. 

چه عاملی بر انتخاب روش پاک کردن تاتو موثر است ؟ 

عاملی که باید قبل از انتخاب روش از بین بردن تاتو در نظر بگیرید. اثربخشی هر روش از بین بردن خال کوبی همچنین به بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد که همه درمان های خال کوبی به همان اندازه برای همه مؤثر نیست.

عوامل زیادی وجود دارد که در مورد اثربخشی روش از بین بردن خال کوبی تصمیم می گیرند. مانند رنگ پوست ، رنگ و اندازه خال کوبی ، جوهر مورد استفاده در خال کوبی ، مکانی که در آن ساخته شده است ، برداشتن خال کوبی که در مکانهای حساس مانند چشم انجام می شود ، برداشتن آن دشوار است و ممکن است به چشم شما نیز آسیب برساند.


بیشتر بخوانید : لیزر الکساندرایت


لیزر جهت برداشتن تاتو

برداشتن خال کوبی با لیزر (محبوب ترین و بهترین روش حذف تاتو)
روش حذف تاتو لیزر
شما باور دارید یا نه. تنها برداشتن خال کوبی با لیزر بهترین و موثرترین روش حذف خال کوبی امروزه در بازار است. در یک عمل لیزر ، نور بسیار متمرکز از پوست شما عبور کرده و روی ذرات خال کوبی متمرکز شده و جوهر خال کوبی را در ذرات کوچک شکسته و بعداً توسط سیستم ایمنی بدن شما حذف می شود.

درمان لیزر یک روش از بین بردن خال کوبی گران قیمت است و همچنین پاک کردن خال کوبی فرآیند نسبتا دردناک است. اگر پوست شما سفید است ، از این رو روش مؤثر برداشتن خال کوبی برای شما خواهد بود. افرادی که پوست سیاه دارند مجبورند روش جایگزینی از بین بردن خال کوبی پیدا کنند زیرا لیزر به طور موثری روی پوست سیاه نخواهد بود.