نحوه پاک کردن تاتو با لیزر

چطور می توان با لیزر جای تاتو را از بین برد ؟ 

در لیزر جهت پاک کردن تاتو نور بسیار متمرکز از پوست عبور می کند. این نور جوهر را به ذرات ریز خرد می کند. بعداً گلبولهای سفید ذرات فلزی و سایر ترشحات را به کبد منتقل می کنند.

جایی که کبد تمام ذرات را هضم خواهد کرد. چرا باید ذرات جوهر را ترمز کنیم به این معنی است که هنگامی که آنها به هم متصل شده اند ، گلبول سفید قادر به نبرد با آنها نیست و ذرات متصل به جوهر از گلبولهای سفید بزرگتر هستند به همین دلیل با گذشت زمان خال کوبی محو می شود اما برداشته نمی شود.

تنها نکته منفی در مورد درمان با لیزر حذف تاتو این است که گرانترین روش از بین بردن خال کوبی است.  تعداد جلسات لازم برای تاثیرگذاری لیزر و پاک کردن کامل جار تاتو بر روی پوست  بین 6 تا 10 جلسه  است  تا کاملاً خال کوبی خود را از بین ببرد. البته تعداد جلست با توجه به سن ، اندازه ، رنگ و محل خال کوبی تغییر می کند . 

سن و رنگهای به کار برده شده ، اندازه تاتو ها از عواملی هستند که بر تعداد جلسات لیزر تاثیر گذارند . 

باید توجه داشته باشید که در مورد این عوامل و نحوه کار با لیزر حتما با متخصص خود مشورت کند و راهنمایی های لازم را کسب کنید . 


در مورد لیزر الکساندرایت بدانید .


لیزر بهترین روش برای پاک کردن تاتو
لیزر بهترین روش برای پاک کردن تاتو

برداشتن تاتو 

برداشتن خال کوبی لیزر روشی بسیار دردناک است. اکثر افراد در طول درمان احساس سوزش زیادی را دارند . همچنین احساس می کنند که آب جوش روی پوست شما می ریزند.

اشعه لیزر باعث خارش ، تاول و تورم در پوست شما شده و علائم قرمز رنگ بالای پوست ایجاد می کند ، بنابراین قبل از جلسه بعدی 6-8 هفته به استراحت نیاز دارید تا پوست شما برای جلسه خال کوبی بعدی کاملاً ترمیم شود.


بیشتر بدانید : لیزر الکساندرایت چطگونه کار می کند ؟