کلینیک شبانه روزی فولادشهر لیفت صورت چیست؟

لیفت صورت

خدمات لیفت صورت و سفت کردن پوست صورت که به rhytidectomy ( ریتیدکتومی ) شناخته می شود، یک عمل زیبایی است که باعث زیبایی صورت افراد می شود و به آنها، جوانی را هدیه می دهد. در لیفت صورت، بافت های صورت با استفاده از تکنیک های مختلف درمان می شود و ظاهر فرد را جوان تر می کند. افرادی که بر اثر مواردی چون افزایش سن، شاهد بروز مشکلات پوستی بوده اند، با کمک این روش می توانند پوستی زیبا و شاداب داشته باشند.

در طی این عمل ، چربی ها و سلولهای مرده پوست برداشته می شود و سلولهای پوستی برای بازسازی تحریک می شوند. در این روش، ساختار چهره بهتر می شود، چین و چروک ها از بین می رود و پوست باکیفیت تری خواهید داشت.با بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست شما از بین می رود و جوان تر می شوید. بعد از اینکه این عمل را روی صورت خود انجام دادید، هیچ نشانه ای از چین و چروک را در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک خود مشاهده نمی کنید.

کلینیک شبانه روزی فولادشهر اهداف و نتایج عمل لیفت صورت چیست؟

اهداف و نتایج عمل لیفت صورت چیست؟

مراجعه کنندگان باید بدانند که عمل لیفتینگ، یک روش درمانی نیست؛ بلکه یک عمل زیبایی است. با کشیده شدن پوست، اعتماد به نفس شما بیشتر می شود و ظاهر شما زیباتر خواهد شد؛ زیرا پوستتان محکم تر شده و چین و چروک های آن از بین می رود.

اکثر افرادی که برای لیفتینگ مراجعه می کنند، بین40 تا 70 سال سن دارند، البته این عمل چهره سازی در افراد جوان تر هم انجام می شود. اهداف اصلی عمل لیفتینگ عبارت است از:

  1. از بین بردن چربی و آلودگی های پوست
  2. از بین بردن زخم های پوستی در اطراف فک ها
  3. کاهش میزان چربی انباشته شده در ناحیه چانه و گردن و از بین بردن تیرگی پوست این نواحی
  4. از بین بردن چین و چروک در کنار دهان، چشم ها و پیشانی
  5. سفت کردن پوست

نحوه عمل جراحی لیفتینگ صورت


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24