کلینیک شبانه روزی فولدشهر PRP سر و صورت و نکاتی که نمی دانید !

آنچه از prp سر و صورت نمی دانید ؟

در رابطه با PRP سر و صورت می توان عنوان نمود که با تزریق این ماده که از خون شخص مراجعه کننده تهیه می شود ، متخصص پوست و مو به روشی کاملا موثر ، از ریشه و اساس به رفع مشکلات پوست و مو می پردازد.

زیرا prp ، پلاسمای غنی شده از پلاکت های خونی است که این پلاکت ها خود حاوی فاکتورهای رشد و ترمیم بسیار قوی هستند که ضمن رساندن مواد ضروری و لازم جهت رشد و تقویت پوست و مو ، با تحریک تولید سلول های جدید پوست و مو ، به جوانسازی پوست و مو می پردازند .

روش PRP سر و صورت درمانی با تزریقات متعدد و با ایجاد بیحسی موضعی در نواحی مختلف سر و صورت توسط پزشک متخصص صورت می پذیرد .

کلینک شبان روزی فولدشهر prp سر و صورت

  • بر خلاف عناوین تبلیغات ، دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی تزریق prp ، به سپری شدن زمان نیاز خواهد داشت ، از این رو نتایج اولیه آن ، پس از دو الی سه ماه نمایان خواهد شد .
  • نتایج حاصل از تزریق prp ، اگر چه طولانی مدت هستند ، اما دائمی و همیشگی نیستند و جهت حفظ نتایج بدست آمده از آن ، باید جلسات درمانی تعیین شده ، تکمیل گردد .
  • روش prp در درمان مشکلات سر و صورت ، به عنوان درمانی تکمیل کننده در کنار دیگر روش های درمانی نتایج مطلوبی ایجاد خواهد کرد ، از این رو روش درمانی prp ، به عنوان درمان اصلی مطرح نخواهد بود .
  • اگر چه آمارهای حاکی از درصد بالای موفقیت روش تزریق prp هستند ، اما ممکن است که روش تزریق prp در مراجعه کننده ای حتی با تکرار تزریق بی تاثیر باشد ، از این رو نمی توان گفت که این روش در همه ی افراد موفقیت آمیز خواهد بود .
  • پی آر پی بدست آمده از خون فرد باید توسط متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم ، تهیه گردد ، زیرا هر پزشکی قادر به تهیه درجه بالای خلوص prp نخواهد بود .
  • انجام روش prp درمانی محدودیت جنسی و سنی خاصی ندارد .

مزایا و معایب روش prp صورت