الکترولیز موهای سفید و زاید

الکترولیز برای برداشتن موهای سفید ناخواسته

رنگ آمیزی مو  ( الکترولیز مو سفید ) فرآیندی اجتناب ناپذیر در زندگی انسان است. اگرچه روش های بسیاری برای استتار موهای خاکستری روی سر وجود دارد ، اما مردم هنوز در حال کشف راه ها و روش های خود برای مقابله با موهای سفید صورت هستند.

اگر این سؤال را دارید که چگونه از شر موهای سفید صورت خلاص شوید ، به همین دلیل الکترولیز بهترین جواب است.

اینجا همه چیزهایی که شما باید در مورد مو برداشتن خاکستری الکترولیز بدانید وجود دارد.

 

1. چگونه الکترولیز برای از بین بردن مو کار می کند؟

برداشتن موهای سفیدElectrolysis یک روش ایمن و موثر برای خلاص شدن از شر دائمی موهای صورت است. از بین بردن موهای سفید روی صورت بطور دائم بسیار مفید است.

الکترولیز موهای سفید زاید
الکترولیز موهای سفید زاید

2. فرایند موهای زائد الکترولیز چیست؟

برداشتن موهای سفید روش درمان الکترولیز مستلزم قرار دادن یک سوزن تیز و نازک در ساقه مو ، یک باره است. جریان الکتریکی سپس با خیال راحت از طریق این سوزن تحویل داده می شود تا ریشه موها از بین برود ، در نتیجه باعث از بین رفتن دائمی موها می شود.


بیشتر بخوانید : درمان موهای روشن و سفد با الکترولیز


3- آیا الکترولیز دائمی و مؤثر است؟

برداشتن موهای سفید بله ، الکترولیز برخلاف هر شکل دیگری از درمان مو ، نتیجه دائمی به شما می دهد. با این وجود ، در برخی موارد ، ممکن است متوجه شوید که رشته مو به عقب رشد می کند. در این حالت ، شما ممکن است نیاز به یک جلسه اضافی داشته باشید تا رشد موهای صورت را بطور دائمی مهار کنید.

 

موهای زائد الکترولیز برای صورت اغلب در برابر روشهای لیزر موهای زائد قرار دارند. با این حال ، تفاوت اساسی بین این دو فرایند در این است که الکترولیز موهای زائد مو را ثابت می کند (در حالی که لیزر درمانی فقط به کاهش رشد مو کمک می کند) و روی موهای سفید کارآمد است (لیزر بهترین کار را روی موهای تیره و رنگدانه انجام می دهد).

اگر به دنبال رفع موی دائمی موهای سفید هستید ، روش انجام الکترولیز است. برای کشف بهترین گزینه های درمانی موهای سفید صورت ، با متخصص پوست خود مشورت کنید.