الکترولیز موهای زاید

الکترولیز برای موهای زائد

الکترولیز یک روش از بین بردن موهای فرد از صورت یا بدن است. امروزه دستگاههای الکترولیز پزشکی مرکز رشد مو را با انرژی شیمیایی یا گرما از بین می برند. پس از قرار دادن یک پروب بسیار ریز در فولیکول مو ، موها با موچین برداشته می شود.

اکثر مناطق بدن را می توان با الکترولیز درمان کرد ، از جمله ابرو ، صورت ، شکم ، ران ، سینه و پاها. به طور کلی عوارض جانبی دائمی وجود ندارد ، اما گاهی اوقات ممکن است قرمزی موقت و جزئی پوست ایجاد شود.

چه عواملی باعث رشد ناخواسته مو می شوند؟

رشد مو نتیجه وراثت و سطح هورمون است. همچنین برخی از داروها ، روش های موقت برداشتن مو و بیماری ها می توانند رشد مو را تحریک کنند. هنگامی که رشد مو در ناحیه ای از بدن است که ممکن است مورد نظر نباشد مانند روی لب ، چانه یا خط بیکینی زن ، الکترولیز ممکن است گزینه ای باشد.


بیشتر بخوانید : چگونه لیزر موهای زاید را از بین می برد ؟


الکترولیز رفع موهای زائد
الکترولیز رفع موهای زائد

به چه تعداد درمان الکترولیزی نیاز دارم؟

عوامل زیادی روی رشد مو تأثیر می گذارند ، بنابراین شما نیاز به بازگشت به چندین مراجعه به الکترولیز دارید. تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن دائمی موها از یک ناحیه خاص در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. بیشتر مشتری ها یک بار در هفته یا هر هفته دیگر در صورت نیاز برمی گردند. اما موهای ناخواسته پس از اتمام سری درمان ، برای همیشه از بین می روند. هر درمان بین 15 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.


بیشتر بدانید : در چه شرایطی نمی توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد ؟