کاشت دندان (ایمپلنت)

انجام خدمات کاشت دندان (ایمپلنت) در بهترین درمانگاه فولادشهر

درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر

آدرس : اصفهان، فولادشهر، خیابان طالقانی، روبروی بانک صادرات

تلفن مرکز: 52622313 – 031

برای اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما سایت مراچعه نمایید.


ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های درمانی برای جلوگیری از عوارض بی دندانی شامل عوارض فوری (اختلال در غذاخوردن ، تاثیر در زیبایی ، اختلال در تکلم ، آثار روحی و روانی) و عوارض تاخیری (تحلیل لثه و استخوان ناحیه بی دندان ، گودی در عضلات صورت،فشار بر مفاصل گیج گاهی ، رشد ناهنجار عضله زبان ، به هم ریختگی کلی در دندان ها) می باشد.

هزینه کاشت ایمپلنت دندان چقدر است؟

قیمت برای همه بیماران یکسان نیست. درمان با توجه به ساده یا پیچیده بودن آن روند مختلف و هزینه متفاوتی را دربر خواهد داشت. شرایط بیماران از جمله: نیاز به کشیدن دندان ها، شرایط استخوان ها و سینوس های فک بالا و نوع برند مورد استفاده در قیمت آن بسیار موثر خواهد بود.

جنس روکش دندان چیست ؟

روکش های دندان در دو دسته تقسیم بندی خواهند شد:
 روکش pfm
 روکش زیرکونیا

آیا همه ی افراد می توانند جراحی کاشت ایمپلنت را انجام دهند ؟

در حالت کلی می توان گفت بله، اما باید مراقب بود تا در بعضی موارد خاص برای بیمار مشکلی به وجود نیاید. برای مثال با کنترل دیابت در افراد دیابتی و استفاده از برند های مخصوص برای آن ها می توان روند درمانی را به گونه ای پیش برد که سبب جوش خوردن سریع پایه و استخوان شد.
برخی از مراجعه کنندگان دارای بیماری قلبی می باشند، ممکن است هنگام جراحی  با خونریزی و یا ایجاد مشکلاتی روبرو شوند به این علت که این بیماران از دارو های رقیق کننده خون استفاده می کنند لذا ،با کنترل شرایط این بیماران مانند قطع موقت دارو های رقیق کننده خون و یکسری اقدامات مورد نیاز می توان به آن ها کمک کرد تا کاشت دندان بدون ایجاد مشکلات جانبی برایشان انجام گیرد.

همچنین در افراد سیگاری و افرادی که از مشروبات الکلی استفاده می کنند حتما باید این نکته را به آن ها گوشزد کرد که مصرف خود را تا زمانی که پایه به صورت کامل به استخوان جوش می خورد تا حد ممکن کاهش دهند تا با شکست در درمان مواجه نشوند.