کاربرد های مختلف مزوتراپی | کلینیک شبانه روزی فولادشهر

کاربرد های مختلف مزوتراپی

در این بخش از سایت تصمیم گرفتیم به کاربرد های مختلف مزوتراپی بپردازیم تا پایان همراه ما باشید.

مزوتراپی برای لاغری

شاید جالب باشید که بدانید از مزوتراپی برای لاغری نیز میتوان استفاده کرد! اساس شیوه درمان در این روش مشابه با دو شیوه درمان قبلی است، با این تفاوت که در این روش، از داروهای خاص که منجر به رفع سلولیتی و چربیهای بدن میشود، استفاده میشود. توجه داشته باشید که استفاده از این روش متفاوت از روش لیپوساکشن است. چرا که نتیجه مزوتراپی برای لاغری معمولاً بعد از چندین ماه و چند جلسه مشخص است میشود و برای افرادی مناسب است که در بخشی از بدن خود چربی جمع شده دارند.

از مزوتراپی برای لاغری در کدام یک از قسمتهای بدن میتوان استفاده کرد؟

کاربرد های مختلف مزوتراپی | کلینیک شبانه روزی فولادشهر

مزوتراپی غبغب

غبغب یا زیر چانه معمولاً با گذر زمان حتی با گرفتن رژیمهای مختلف نیز به سختی چربی اضافه خود را از دست میدهد. به همین دلیل است که معمولاً استفاده از روشهای جایگزین مانند مزوتراپی غبغب اثر بهتری جهت لاغری دارند.

مزوتراپي لاغري شكم

برایاز بین بردن چربیهای اضافی شکم میتوان از مزوتراپی لاغری شکم استفاده کرد. با تزریق مواد مخصوص به صورت سطحی به شکم میتوان چربیهای این ناحیه را شکست و از بین برد. با از بین بردن چربیهای شکم، مسیر عبور جریان خود بهبود پیدا کرده. و با رعایت یک رژیم مناسب، نتیجه بعد از چند ماه مشخص میشود.

مزوتراپی دست  (بازو)

بازو و دست معمولاً یکی از قسمتهای بدن هستند. که در برابر از دست دادن چربی مقاومت زیادی از خود نشان میدهند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که از افتادگی بازوهایتان به دلیل چربی بیش از اندازه رنج میبرید. میتوانید از این روش جهت از بین بردن چربی اضافه و عضله سازی استفاده کنید.

مزوتراپی بینی

با وجود اینکه در چندین سال گذشته تب جراحی بینی در بین افراد فراگیر شده بود. در سالهای اخیر روشهای دیگری برای رفع مشکلات ظاهری بینی پیشنهاد شده است که یکی از آنها مزوتراپی بینی است. اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر از جراحی بینی و عوارض بعدی آن هراسان هستید. میتوانید از این روش جهت از بین بردن انحراف بینی، مشکلات بعد از جراحی بینی مانند عدم تقارن و … استفاده نمایید.

مزوتراپی دور چشم

یکی از مشکلات ظاهری که بسیاری از افراد با آن دست به گریبان هستند. کبودی و گودی زیر چشم است. برای درمان این مشکل روشهای مختلفی مانند تزریق ژل و بوتاکس است. در حالی که اخیراً مزوتراپی زیر چشم یکی از بهترین روشهای از بین بردن تیرگی زیر چشم است. نتیجه انجام این کار که معمولاً بعد از 4 الی 6 جلسه ظاهر میشود، معمولاً با از بین رفتن کیسه های چربی و روشن شدن تیرگی زیر چشم همراه است.