معرفی انواع عمل بینی | کلینیک شبانه روزی فولادشهر

سوالات پر تکرار شب قبل از عمل بینی
چند ساعت قبل از عمل بینی نباید چیزی خورد؟
به طور کلی پزشکان و متخصصان جراحی زیبایی بینی توصیه می کنند افراد 8 ساعت قبل از عمل جراحی مصرف هرگونه مواد غذایی و نوشیدنی را متوقف سازند. در غیر این صورت با خطر بازگشت محتویات معده به ریه و به وجود آمدن عوارض جانبی شدید مانند پنومونی رو به رو خواهند شد. از همین رو توصیه می شود پیش از شروع جراحی حتی یک لیوان آب نیز نخورید و به توصیه های پزشک خود گوش دهید.

آب خوردن قبل از عمل زیبایی بینی مشکلی ندارد ؟
خیر ، آب خوردن پیش از انجام عمل جراحی هیچ مشکلی ندارد حتی به جلوگیری از دهیتراته شدن بدن نیز کمک بسیار بزرگی می کند. اما در شب قبل از عمل باید کاملا ناشتا باشید و از نوشیدن آب خودداری کنید.

در روز عمل بینی چی ببریم ؟
یکی از اقدامات قبل از جراحی بینی آماده کردن وسایل می باشد. در روز عمل شما نیاز به ارائه آزمایشات توصیه شده توسط پزشک ، تصاویری که قبل از جراحی از بینی شما گرفته شده است و مدارک شناسایی دارید. اگر پیش از جراحی عکس های که پزشک توصیه کرده اند را دریافت کرده باشید نیازی به ارائه دوباره آن ها ندارید.

وسایل مورد نیاز قبل عمل بینی چه چیز های است؟
برای انجام عمل زیبایی بینی شما نیاز به تهیه وسایل خاصی ندارید ، اما برای راحت تر شدن کار خود و جلوگیری از ایجاد مشکل بهتر است لباس راحتی دکمه ای را تهیه کنید که در روز عمل نیازی به تن کردن آن از طریق سر نداشته باشید. مورد دیگر آنکه برای بازگشت به منزل و جلوگیری از خم کردن سر توصیه می شود یک بالشت U تهیه کنید. همچنین وسایلی از جمله فلاسک آب گرم ، آناناس ، به همراه داشته باشید تا به محض بهوش آمدن از آنها استفاده کنید.