برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل | کلینیک شبانه روزی فولادشهر

تفاوت جراحی بینی مردان و زنان
هرچند روندهای جراحی بینی در مردان و زنان ، مشابه است، ولی اهداف زیبایی مرتبط با این جراحی های بینی، متفاوت می باشد. مردان اغلب برای صاف کردن پل بینی و افزایش پهنای بخش میانی بینی، تحت جراحی قرار می گیرند. در مقابل، زنان اغلب برای درمان بینی که بسیار پهن یا آویزان است، تحت درمان قرار می گیرند.

 

مزایای رینوپلاستی مردان
برخی مزایای مرتبط با عمل بینی مردان شامل موارد زیر می باشد:

بهبود تقارن بینی : یک فرد می تواند مزایای بینی طبیعی را تجربه کند که با صورت او هماهنگ است.
ترمیم معایب ساختاری در بینی : در بسیاری نمونه ها، عمل زیبایی بینی آقایان ، برای درمان معایب ساختاری در بینی، انجام می شود.
بالا رفتن اعتماد به نفس : عمل بيني آقایان می تواند شکل ظاهری بینی را بهبود بخشد و در نتیجه اعتماد به نفس در بیمار را ارتقا دهد.

آیا شما داوطلب خوبی برای عمل بینی مردانه هستید؟
جراحی دماغ مردانه، یک جراحی زیبایی اصلی محسوب می شود و تصمیم گیری برای قرار گرفتن تحت این درمان، نباید یک تصمیم ساده تلقی شود.

خوشبختانه امروزه بیماران تحت تجریه و تحلیل کامل قرار گرفته و بهترین روند برای تعیین داوطلبی بیمار برای قرار گرفتن تحت جراحی دماغ طی می شود.

در طول جلسه مشاوره جراحی زیبایی، پزشک، ویژگی های صورت بیمار را بررسی می کند داوطلبی بیمار برای قرار گرفتن تحت جراحی، با در نظر گرفتن ویژگی های زیر، تعیین می شود:

بلند بودن یا کوتاه بودن بیش از حد پل بینی
نوک بینی کوتاه یا رو به بالا
نوک بینی گوشتالو
وجود قوز بینی بر روی پل
سوراخ های بینی پهن
بینی بسیار پهن یا بسیار باریک
بینی آویزان
بینی کج
هر آنچه باید درباره تفاوت جراحی بینی مردان و زنان بدانید!!
در نیمرخ بینی آقایان از قوس های دخترانه و فانتزی اجتناب می شود و عموما خواهان نیمرخ صاف و استوار تری هستند به طور کلی بینی آقایان به نسبت چهره آن ها باید متناسب باشد. از آنجایی که صورت مردان پهن تر از صورت خانمه است صلاح نیست بینی آقایان را به اندازه عمل زیبایی بینی دخترونه کوچک و ظریف نمود.

اصلاح و بازسازی اين نوع بينی ها گسترده تر از عمل زيبايی به تنهاييست و نيازمند علم و تجربه بالاتر و استفاده از انواع تكنيک ها و جا به جایی غضروف ها و گرافت ها مي باشد، در تصویر ذیل نتيجه ٥ سال بعد از عمل رو مشاهده مي كنيد که با گذشت زمان نه تنها بینی دچار افتادگی و برگشت پذیری نشده است بلکه به مرور با کاهش تورم ناشی از جراحی زیبایی شکیل تر و تراش خورده تر گشته است و کاملا تناسب بینی با سایر اجزا صورت حفظ شده است.