ترمیم های همرنگ

انجام خدمات انواع ترمیم های همرنگ در بهترین درمانگاه فولادشهر

درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر

آدرس : اصفهان، فولادشهر، خیابان طالقانی، روبروی بانک صادرات

تلفن مرکز: 52622313 – 031

برای اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما سایت مراچعه نمایید.


اگر می‌خواهید بدون نگرانی از لکه‌های سیاه دندان‌های پر کرده خود به راحتی بخندید، با استفاده از مواد پر کننده سفید و همرنگ دندان می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری دندان‌های زیبا و طبیعی خود را نمایان کنید. متخصصین ما با استفاده از انواع مواد همرنگ دندان‌، ترمیم دندان‌های شما را به روش دقیق و استاندارد انجام داده و نتایج زیبا و طبیعی را به شما ارائه می‌دهند. دندانپزشکان ما آماده کمک به شما در بهبود سلامت دندان و لثه‌های شما هستند و با ارائه توضیحات لازم در خصوص گزینه‌های ترمیم دندان‌، بهترین روش را برای شما انتخاب می‌کنند.

“انواع ترمیم های همرنگ”

مواد همرنگ دندان مورد استفاده برای ترمیم دندان‌های آسیب‌‌دیده از جنس کامپوزیت‌های پیچیده پلاستیکی (کامپوزیت رزینی) یا پرسیلین و زیرکونیا یا سیلیس می‌باشد. دندانپزشک برای درمان پوسیدگی دندان شما، بخش پوسیده دندان را خارج کرده و سپس برای ترمیم دندان، کامپوزیت رزینی را در آن قسمت قرار می‌دهد.

مواد همرنگ دندان همچنین برای کمک به ترمیم دندان‌هایی که در اثر صدمه و ضربه، ناخن جویدن و یا دندان قروچه، ترک خورده، شکسته و یا فرسوده شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. مواد همرنگ دندان به طور کلی برای ترمیم‌های کوچک یا متوسط دندان‌ها مناسب هستند. بسته به اینکه چه مقدار از دندان نیاز ترمیم دارد، این کار ممکن است فقط در یک جلسه انجام شود. در صورتی که حجم زیادی از مواد همرنگ دندان باید جایگزین بخش‌های آسیب‌دیده دندان شود، بخش جایگزین ممکن است در خارج از دهان ساخته شده و سپس بدون استفاده از هر گونه مواد سمی و مضر به داخل دندان متصل (باندینگ) شود.

چه زمانی ترمیم دندان موقت مورد نیاز است؟


شما در یکی از شرایط زیر ممکن است به ‌ترمیم موقت دندان نیاز داشته باشید:

  • پس از درمان ریشه
  • برای درمان عصب دندان، زمانی که پالپ (شامل عصب و رگ‌های خون) تحریک می‌شود.
  • در صورتی که درمان دندان اورژانسی مورد نیاز است. ترمیم موقت دندان اغلب می‌تواند قبل از نصب روکش دائمی در مواردی مانند دندان درد یا ترمیم ترک دندان استفاده شود.