اصلاح طرح لبخند

انجام خدمات اصلاح طرح لبخند در بهترین درمانگاه فولادشهر

درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر

آدرس : اصفهان، فولادشهر، خیابان طالقانی، روبروی بانک صادرات

تلفن مرکز: 52622313 – 031

برای اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما سایت مراچعه نمایید.


اصلاح طرح لبخند چیست و چگونه انجام می شود؟

هیچ چیز نمی تواند مانند لبخندی زیبا، صورت را درخشان کند. اما متاسفانه امروزه عادات غلط غذایی و عدم رعایت بهداشت دهان و دندان این زیبایی را از بسیاری از لبخند ها سلب نموده است. همچنین ممکن است لثه و دندان ها در اثر ضربه آسیب دیده و شکل اولیه شان را از دست داده باشند. در برخی مواقع لبخند به علت بیماری خاص یا بالا رفتن سن تغییر می کند. علاوه بر این موارد، پوسیدگی دندان و پریودنتیت نیز شایع ترین علت تخریب زیبایی لبخند محسوب می شوند. اینجاست اهمیت طرح لبخند مشخص می شود.

چرا طرح لبخند مهم است؟

دندان های هر فرد می توانند نقش مهمی در شادی و اعتماد به نفس وی داشته باشند. همانطور که می دانید لبخند زدن موجب آزاد شدن هورمون اندورفین (هورمونی ایجاد حال خوب) می شود. به همین دلیل هر چه کمتر لبخند بزنید این هورمون کمتر تولید می شود. به طور کلی، لبخند زدن موجب شاد تر بودن افراد می شود و اگر شما به علت مشکلی در ظاهر دندان هایتان لبخند نمی زنید، بهتر است هر چه سریع تر به فکر  طرح لبخندتان باشید.

برای اصلاح طرح لبخند روش های متعددی وجود دارد. دندانپزشکی ترمیم و زیبایی دندان که در حوزه ی  طرح لبخند فعالیت دارد می تواند با خدماتی مانند لمینت و کامپوزیت دندان، انواع ارتودنسی، سفید کردن دندان (بلیچینگ)، روکش دندان و غیره به شما لبخندی زیبا هدیه کند.