آیا می توانید در حین زایمان چیزی بخورید یا بنوشید؟

جواب به سوالات متداول کاربران سایت و مراجعه کنندگان در زمینه زایمان طبیعی:

در این مطالب ما تمام سعی خود را کرده ایم که به سوال شما ( آیا می توانید در حین زایمان چیزی بخورید یا بنوشید؟ )  جوابی علمی، کوتاه و مفید ارائه کنیم.

در صورتی که باز هم جواب سوال خود را از جواب داده شده نیافتید و دچار شک بودید حتما در پایین همین نوشته در قسمت دیدگاه ها سوال خود را به صورت تخصصی برای ما ارسال نمایید.

متخصصان بخش زنان درمانگاه آریا جوابگوی سوالات شما در کمترین زمان می باشند.

جواب داده شده به سوال:

 آیا می توانید در حین زایمان چیزی بخورید یا بنوشید؟

اگر در ابتدای درد زایمان احساس تشنگی یا گرسنگی کردید، می توانید مقدار کمی غذا یا نوشیدنی بخورید. ممکن است زایمان مدت طولانی طول بکشد بنابراین باید قدرت کافی داشته باشید. بهتر است مواد غذایی سرشار از کربوهیدرات (برنج یا جو دوسر) باشد. برای رفع تشنگی هم از آب استفاده کنید.

مطالعه بیشتر:

زایمان، یکی از هیجان‎انگیزترین و در عین حال دلهره‎آورترین بخش‎های مادر شدن است و کسی نیست که ادعا کند ساعت‎ها و روزها به این موضوع فکر نکرده  است. وقتی که حرف از زایمان طبیعی می‎شود، ماجرا کمی هم پیچیده‎تر و وهم‎آلودتر می‎شود. تصور اغلب ما از زایمان طبیعی مربوط به فیلم‎ها و سریال‎هاست و از تغییرات زیادی که در سال‎های گذشته در روند مراقبت‎های پزشکی زایمان طبیعی رخ داده، کمتر اطلاع داریم. به همین دلیل سوال‎های بیشتری هم در مورد این نوع از زایمان نسبت به زایمان سزارین وجود دارد که معمولا یک روند عادی جراحی را طی می‎کند.


درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر

لیست خدمات برجسته کلینیک و درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس سایت مراجعه نمایید: