درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر

آنچه باید درباره عمل بینی مردانه بدانید:
در عمل بینی مردان ، پزشک متخصص، با در نظر گرفتن ویژگی های چانه، گونه، چشم ها و سایر بخش های صورت، اصلاحات لازم در این اندام را انجام داده و به مردان در دستیابی به تقارن صورت، بهبود شکل و اندازه بینی، به حداقل رساندن بد شکلی های ظاهری در پل بینی و حذف نوک بزرگ و گوشتالو در بینی، کمک می کند.

جراحی دماغ یک روند پیچیده بوده و باید به دست یک متخصص انجام پذیرد. به این ترتیب، مردان می توانند از طریق جراحی ، اعتماد به نفس لازم را به دست آورده و نتیجه مطلوب از درمان را کسب نمایند.

جراحی بینی در مردان چگونه ظاهر مردانه در این اندام را حفظ می کند؟
جراحی زیبایی بینی در مردان، ویژگی های منحصر بفرد صورت در مردان را حفظ می کند این یک جراحی پلاستیک صورت جامع می باشد که به بیماران در حفظ یک ظاهر مردانه در صورت، کمک می کند.

بینی مردان دارای برجستگی خاصی بوده و پل بینی در آن صاف بوده و نوک بینی تحت زاویه 90 درجه نسبت به لب بالایی قرار دارد.

در نقطه مقابل، بینی زنان قرار دارد که ویژگی های ان در مقایسه با بینی مردان، تفاوت های قابل ملاحظه ای دارد و یک جراح مجرب و ماهر، با علم بر تمام این تفاوت ها بهترین درمان و تکنیک را برای بیمار خود انتخاب می نماید.

همچنین در بسیاری از نمونه ها، بینی مردان دارای پل بلندتری بوده و در مقایسه با بینی زنان پهن تر است.

بینی مردان، دارای نوک بینی برجسته تری در مقایسه با بینی زنان می باشد.

رينوپلاستي متناسب با ویژگی های صورت مردان، به صورت سفارشی انجام می شود. این امر باعث می شود که بیمار اطمینان حاصل کند که بیشترین بهره را از داشتن یک بینی زیبا در کنار حفظ ویژگی های منحصر بفرد مردانه، خواهد برد.